o mnie

Mama. Żona. Córka. Podróż. Psy. Koty. Vege. Crossfit. Snowboard. Surfing. Książka. Reportaż. Literatura faktu. Literatura piękna. Film, Muzyka ta na żywo i ta co mi w duszy gra. Wieś. Woda – mój żywioł. Śmiech. Miłość. Emocje. Góry. Ekologia. Światło. Rodzina. Relacje. Bliskość.

To wszystko mnie ukształtowało. Sposób w jaki patrzę na świat, jak fotografuję, wynika z tych kilku słów. Z wartości, które cenię i stawiam na pierwszym miejscu. Z priorytetów. To kim jestem, sposób w jaki postrzegam świat, jakie historie opowiadam, jak interpretuję kolory, wynika z moich doświadczeń, z tego co mnie zbudowało. Dzieciństwo na wsi. Sielskie, anielskie. Szczęśliwa rodzina. Akceptacja i wsparcie. Moje wykształcenie. Podróżowanie po świecie w pojedynkę i z przyjaciółmi. Empatia i wrażliwość na innych ludzi. Intuicja i współodczuwanie sprawiają, że potrafię opowiedzieć historię.

Moją największą inspiracją jest córka. Dzieci patrzą na świat zupełnie inaczej niż dorośli. Potrafią się ciągle dziwić. Są nieskończenie kreatywne i bezinteresowne. Dlatego staram się nieustannie pielęgnować w sobie dziecko, podglądając moje własne.

Pojawienie się Jej w moim życiu wywróciło je do góry nogami. Cały świat na chwilę się zatrzymał, a potem znowu ruszył, ale już z zupełnie inną prędkością, po innej orbicie, teraz obraca się wokół Niej. Wzruszam się gdy na Nią patrzę. Ona spowodowała, że dostrzegam najmniejszy podmuch wiatru we włosach, promień słońca na policzku, kroplę deszczu na rzęsie i ciepło dotyku choć jeszcze skóra nie dotknęła skóry. Dzięki Niej parzę na świat sercem.

Obrazek