Globalne ocieplenie – topnienie lodowca, wyspy Kiribati znikają pod powierzchnią oceanu, umiera rafa koralowa, giną gatunki roślin i zwierząt, anomalie pogodowe, strefa malaryczna rozszerza się na basen Morza Śródziemnego, topnienie lodowców powoduje uwalnianie do atmosfery bakterie i wirusy, których nie zna współczesny człowiek, a nasz system odpornościowy sobie z nim nie radzi.

Covid-19 to zaledwie wstęp do życia jakie nas czeka w przyszłości. Musimy nauczyć się żyć z pandemią. Życie na Ziemi już nigdy nie będzie takie samo. Musimy się zaadoptować dp nowych warunków.

W branży ślubnej recesja. Śluby odmrożone. Zgromadzenia zabronione. W IV fazie odmrażania dopuszczają uroczystości weselne do 150 osób, ale na jak długo? Co robić jeśli człowiek kocha? Jak wygląda miłość w czasie zarazy?

Elopement – czyli ucieczka w celu zawarcia małżeństwa :) W Polsce jeszcze raczkujący trend, ale wkrótce może się okazać jedyną alternatywą dla ludzi, którzy chcą zalegalizować swój związek. Ucieczka w jakieś przepiękne miejsce. Takie, z którymi łączą nas wspomnienia, lub takie które będzie już przywoływało wspomnienia na zawsze zawarcie romantycznego lub szalonego, humanistycznego, cywilnego lub kościelnego związku tylko w obecności samych zainteresowanych, na końcu świata, na bieszczadzkich połoninach, boso do ołtarza, z wiankiem na głowie, czy nad leśnym jeziorem płynąc łodzią, w ciepłym piasko, smaganym morską bryzą na bałtyckim klifie. W Polsce nie brakuje zjawiskowych miejsc, które na zawsze zostaną w pamięci.

Czy elopement wedding stanie się najbardziej pożądanym trendem w świecie po korona wirusie?

 

2020-06-10